Autoservis

 

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vám nabídnout služby, které v prostorách Autosalonu Kunžak poskytuje Autoservis Kozák.

Poskytované služby:

STK a ME

Svým zákazníkům nabízíme možnost zajištění STK a ME.

Služby zahrnuje:

Výhodou této služby je, především její komplexnost.

Služba zahrnuje kompletní předprohlídku vozu v našem autoservisu se zaměřením na ty části vozu, které jsou následně předmětem kontroly na STK.

Jsme tak schopni Vám navrhnout případné nutné odstranění vad, které by bránily řádnému dokončení STK

Tím se vyvarujete například situaci, kdy na STK zjistí nějakou závadu na vozidle, přičemž dostanete oprávnění vozidlo užívat jen na měsíc, a v této lhůtě musíte zajistit odstranění závad a následně opět absolvovat prohlídku STK.

Klimaservis 

Ve vybavení našeho autoservisu nechybí ani kompletní sortiment pro plnění, čištění a opravy autoklimatizací, včetně jejich dezinfekce.

Pneuservis

Náš autoservis je vybaven kompletním zařízením pro pneuservis a vyvážení kol včetně disků z lehkých slitin.

Zajišťujeme zároveň - opravy prasklých, či zkřivených disků z lehkých slitin osbních vozidel

                              - opravy disků z lehkých slitin motocyklů

                               - sezónní uskladnění kol v uzavřených skladech

    Je dobré vědět, že i v případě, že neměníte jen pneumatiky, ale máte dvě kompletní sady kol, tzn. sadu s letními pneu a sadu se zimními pneu, je vždy při výměně sady kol žádoucí provést řádné vyvážení všech kol.

Zvýšíte tím komfort Vaší jízdy, jízdní vlastnosti vozu a nebudete zvyšovat neúměrně opotřebení podvozku vozu. Rovnováha kola se mění průběžně, především na nekvalitní vozovce.

Diagnostika

V dnešním moderním světě již nelze provádět téměř žádné opravy vozidel bez řádného vybavení diagnostickými přístroji

Disponujeme diagnostickými přístroji se kterými jsme schopni komunikovat s většinou moderních vozidel pohybujících se na českých silnicích.

Na dnes vyráběných vozidel je nutný zásah diagnostickým přístrojem i při pouhé pravidelné inspekční prohlídce, kdy je vhodným diagnostickým přístrojem překontrolován elektronický systém vozu, vyčteny závady řídících jednotek, ale i nastaven nový servisní interval například pro výměnu motorového oleje.

Autodiagnostika je pro nás v dnešní době jedním ze stěžejních oddělení, které si vyžaduje neustálé zdokonalování, inovace a investice.